Balul Filarmonicii IV – 12 decembrie 2020

Descriere Concert

Balul Filarmonicii – PRESALE! Filarmonica “Paul Constantinescu” organizează pe 12 decembrie 2020, de la ora 18.00, cea de-a patra ediție a Balului Filarmonicii, eveniment care se va desfășura în Sala Coloanelor Palatului Culturii, capodoperă arhitecturală ce reprezintă o mică parte a centrului vechi al Ploieștiului. Pentru că ne dorim să vă avem aproape vă dăm posibilitatea să vă procurați din timp bilete la prețuri speciale. Astfel, biletele achiziționate până la data de 15 septembrie vor costa 200 de lei/persoană. La finalul acestei perioade se va aplica tariful standard, acela de 250 de lei/persoană. Puteți opta de asemenea pentru oferta corporate prin care, la cumpărarea a mai mult de 6 bilete, prețul unui loc va fi redus la suma de 160 de lei/persoană.

Vă așteptăm cu drag!

Detalii Concert