Gala Laureaților FICCO 2 – 21 februarie 2021

Descriere Concert

Festivalul Internațional de Canto “Cezar Ouatu” adresat copiilor, tinerilor și tuturor celor ce au aptitudini muzicale, se pregătește pentru cea de-a două ediție!

Vă invităm alături de noi în perioada 19-21 februarie 2021, să îi aplaudăm împreună pe cei mai talentați dintre concurenți!

După succesul înregistrat în 2020, Festivalul Internațional de Canto “Cezar Ouatu” se pregătește să devină un eveniment de referință și un obiectiv cultural la nivelul municipiului Ploiești și județului Prahova, atât pe plan național cât și internațional.

Concertul se va desfășura cu public și va fi transmis și integral live pe Virtual Concert Hall.

Concertul va fi transmis în direct, iar biletele virtuale pot fi achiziționate de aici.

Detalii Concert
  • Locație: