Ludwig, Nicolo & Jo – 2 septembrie 2020

Descriere Concert

Mihai Bisericanu, Radu Gheorghe și Georgeta Ciocârlan sunt “Ludwig, Nicolo & Jo”, protagoniștii evenimentului  la care vă invităm miercuri, 2 septembrie 2020. Veți putea asista, timp de aproape două ore, la un spectacol de pantomimă, muzică și dans, neconvențional și liber de prejudecăți, după un scenariu original de Radu Gheorghe.  Reprezentația, programată să înceapă la ora 20.00, se va desfășura pe esplanada Bisericii Sf. Andrei din Ploiești (cartierul Cina). Spectacolul este organizat de Filarmonica “Paul Constantinescu” în parteneriat cu Casa de Cultură “I.L. Caragiale” Ploiești.

Biletele, în valoare de 30 de lei (acces general), sunt disponibile la Casa de bilete a Filarmonicii Paul Constantinescu” sau la intrare, înainte de începerea evenimentului.

Relații suplimentare și rezervări puteți obține la numerele de telefon 0725 893 134 sau 0734 335 067.

Detalii Concert
  • Locație: