Virtual Concert Hall

Pe parcursul stagiunii online, unele din concertele de mai jos pot fi vizualizate gratuit pe pagina noastră de facebook, conform programului alăturat. Pentru calitate full HD și disponibilitate on-demand, vă recomandăm achiziția biletelor virtuale de mai jos.

sars-cov-2-program-mai-2020

Concertele pot fi urmărite în condiții optime pe orice device, PC, laptop, tabletă sau telefon mobil.

Biletele virtuale de mai jos vă oferă acces 24 de ore la fiecare concert, în cazul în care nu este specificat punctual altfel. După adăugarea în coș a biletelor dorite, veți fi direcționat către pagina de plată, unde va trebui să completați datele de facturare și să vă creați un cont pe site. După finalizarea plății, veți primi automat acces instant la concertele achiziționate și le veți putea accesa din secțiunea Abonamente din Contul meu.

Plata se poate face exclusiv online, cu cardul de credit sau de debit, prin intermediul MobilPay.

Transmisii live

Înregistrări